آخرین اخبار

11. آذر 1398 - 23:48   |   کد مطلب: 34196
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد گفت: ۱۶ پزشک متخصص به ناوگان پزشکان متخصص شهرستان اضافه می شود و تیم درمانی دانشکده شهرستان در حوزه تخصصی تکمیل خواهد شد.

به گزارش آوای سیدجمال، بهنام‌رضا مخصوصی، تعداد پزشکان متخصص دانشکده علوم پزشکی اسدآباد را ۲۳ پزشک برشمرد و تصریح کرد: ۱۶ پزشک متخصص دیگر نیز از جمله اورولوژی، طب اورژانس، پاتولوژی، چشم و بیهوشی به ناوگان پزشکان متخصص شهرستان اضافه می شود که با این کار، تیم درمانی دانشکده شهرستان در حوزه تخصصی تکمیل خواهد شد.

 

 

وی اظهار کرد: تا پایان سال براساس قول وزارتخانه دستگاه ام.آر.آی بیمارستان قائم(عج) راه اندازی خواهد شد به طوریکه این امر از نقش مؤثری در اشتغال شهرستان و درآمدزایی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد برخوردار خواهد بود و پیش زمینه ای برای جذب متخصصان جراح مغز و اعصاب برای این دانشکده می شود.

 

 

مخصوصی در ادامه از ویزیت رایگان بیش از ۱۰ هزار نفر در سطح روستاهای قمر و محروم و کمتر برخوردار این شهرستان خبر داد و بیان کرد: در قالب طرح جهادی بسیج جامعه پزشکی به مناسبت ۴۰ سالگی تأسیس بسیج، خدمات رایگان بهداشتی و درمانی به ۴۰ روستای کم برخودار اسدآباد به صورت صددرصدی با موفقیت انجام شد.

 

 

وی گفت: در این طرح جهادی ۴۵۰۰ نفر ویزیت رایگان پزشک عمومی، ۲۵۰۰ نفر خدمات مامایی رایگان، ۴۰۰ نفر ویزیت رایگان پزشک متخصص، ۷۰۰ نفر مشاوره بهداشتی و بیش از ۲۰۰۰ نفر آموزش مراقبت های بهداشتی رایگان دریافت کردند.

 

مخصوصی یادآور شد: بیش از ۲۰ تیم پزشکی با مشارکت ۵۰ پزشک عمومی، متخصص، مامایی و مشاوره ای در این طرح در مناطق محروم شهرستان برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان شرکت داشتند./ایسنا

انتهای پیام

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal