آخرین اخبار

19. آذر 1398 - 8:09   |   کد مطلب: 34271
با فرا رسیدن ششمین روز از ثبت نام نامزدهای انتخاباتی برای مجلس یازدهم ۵۴ نفر با حضور در حوزه‌های انتخابیه همدان اقدام به ثبت نام کردند تا مجموع داوطلبان انتخابات مجلس تا پایان روز ششم به ۲۸۳ نفر افزایش یابد.

به گزارش آوای سیدجمال، مصطفی آزادبخت در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه در روز ششم ثبت‌نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در استان همدان 54 نفر اقدام به ثبت نام کرده‌اند اظهار داشت: از این تعداد 4 نفر زن و 50 نفر نیز از مردان بودند.

 

وی بیان کرد: در حوزه انتخابیه  همدان و فامنین  16 نفر،  ملایر 9 نفر، نهاوند 5 نفر، تویسرکان 3 نفر، بهار و کبودراهنگ 8 نفر، اسدآباد 6 نفر و رزن و درگزین نیز 7 نفر ثبت نام کرده‌اند.

 

 

معاون استاندار همدان اعلام کرد: از 54 نفری که در روز ششم اقدام به ثبت نام کرده‌اند 3 نفر مدرک کارشناسی، 43 نفر  مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، 7 نفر نیز مدرک دکتری  و یک نفر نیز تحصلات حوزوی دارند.

 

 

وی افزود: 29 تن از افراد ثبت نامی کارمند، 7 نفر استاد دانشگاه، 3 نفر فرهنگی، 4 نفر شغل آزاد، 2 نفر پزشک، 6 نفر بازنشسته، یک نفر بیکار و 2 نفر نیز بیکار هستند.

 

به گزارش تسنیم در نخستین روز ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 19 نفر، دومین روز 31 نفر، سومین روز 37 نفر و چهارمین روز 50 نفر و پنجمین روز 92 نفر نام‌نویسی کرده‌اند و در مجموع تاکنون 283 نفر به گردونه رقابت انتخابات مجلس وارد شده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal