آخرین اخبار

1. بهمن 1398 - 8:27   |   کد مطلب: 34684
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد از افتتاح و بهره برداری درمانگاه فرهنگیان این شهرستان در دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، 

غلامرضا همایی‌لطیف، افزود: این درمانگاه با صرف اعتباری افزون بر ۲۰۰ میلیون تومان در دهه فجر با حضور یکی از مقامات وزارتخانه ها به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه این درمانگاه به عنوان یک مطالبه و ضرورت در شهرستان بود که با راه اندازی آن علاوه بر ارائه خدمات به جامعه هدف فرهنگی به عموم مردم نیز ارائه خدمات خواهد داد، گفت: این درمانگاه در زمینه پزشک عمومی، مشاوره و روانشناسی ارائه خدمات خواهد داد و سعی بر آن است که با پیگیری های لازم به درمانگاه شبانه روزی مبدل شود.

همایی‌لطیف در ادامه یادآور شد: در حال حاضر ۲۴ پروژه آموزشی، فضای فرهنگی و ورزشی در حوزه آموزش و پرورش این شهرستان با اعتباری افزون بر شش میلیارد تومان توسط اداره کل نوسازی مدارس در دست اجرا بوده که از این تعداد شش پروژه به بهره برداری رسیده و از ۲۴ طرح تعداد پنج طرح مربوط به بنیاد برکت است.

وی همچنین با بیان اینکه امسال ۱۶۰ میلیون تومان اعتبار از محل بازآفرینی محلات برای تعمیر و تجهیز پنج مدرسه در محلات بازآفرینی شهر اسدآباد اختصاص یافت، اظهار کرد: خانه معلم یکی از مطالبات به حق و ضروری فرهنگیان این شهرستان بوده که با افتتاح و راه اندازی پروژه کانون فرهنگی تربیتی شهید طائفی این مطالبه به حق مرتفع خواهد شد.

مدیر اداره آموزش و پرورش اسدآباد در پایان با بیان اینکه در تمامی مدارس شهری و روستایی اسدآباد نماز ظهر و عصر به صورت جماعت برپاست، خاطرنشان کرد: شهرستان اسدآباد دارای ۲۰۰ مدرسه بوده که از این تعداد ۳۵ مدرسه دارای نمازخانه بوده و در ۳۷ مدرسه نمازجماعت توسط روحانی و در مابقی مدارس نمازجماعت توسط معلمان و فرهگیان برپا می شود.

انتهای پیام

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal