آخرین اخبار

23. بهمن 1398 - 11:02   |   کد مطلب: 34865
مجید درویشی با بیان اینکه کاندیداهای مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه شهرستان اسدآباد همان 7 نفر قبلی هستند و تغییری نداشتیم، گفت: تبلیغات به صورت راه اندازی کاروان و استفاده از بلندگوی سیار در سطح شهر ممنوع است.

به گزارش آوای سیدجمال، فرماندار شهرستان اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با بیان اینکه بر اساس آخرین نتایج قطعی ۷ کاندیدای مجلس یازدهم در اسدآباد به رقابت می پردازند، اظهار کرد: کاندیداهای این دوره مجلس در این شهرستان، آقایان محمدرضا قنبری‌سلحشور، پیام کهتری‌انور، اکبر رنجبرزاده، خسرو خدابنده‌لو(شکیبا)، حسین هنری‌عزیز، کیومرث سرمدی و کیومرث ابراهیمی هستند.

 

وی با بیان اینکه کاندیدای دیگری به اسدآباد اضافه و یا کم نشده است و تغییری در این زمینه نداشتیم و همان قبلی‌ها هستند، گفت: رد و یا تأیید صلاحیت فرد داوطلب دیگری صحت ندارد و تاکنون هیچ تغییری در روند صلاحیت‌ها در این شهرستان نداشتیم.

 

درویشی با بیان اینکه امروز 23 بهمن ماه کد انتخابتی کاندیداها از سوی سامانه ستاد انتخابات وزرارت کشور اعلام می‌شود، افزود:  اسامی کاندیداها منتشر و از طریق اطلاعیه ها به اطلاع عموم مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه از ساعت 24 امشب  ۲۴ بهمن ماه تبلیغات برای کاندیداهای مجلس یازدهم آزاد می‌شود و تا روز پنجشنبه یک اسفند پایان می یابد.

 

فرماندار شهرستان اسدآباد با تأکید بر حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات امسال، گفت: مشکلی برای برگزاری انتخابات امسال نداریم و همه عوامل اجرایی در حال آموزش هستند.

 

 وی گفت: براساس ماده 65 مکرر قانون انتخابات راه اندازی کاروان‌های تبلیغاتی کاندیداها چه به صورت خودرویی و چه انسانی در سطح شهر و روستا و  استفاده از بلندگوهای سیار در خارج از محیط سخنرانی غیر قانونی و ممنوع است.

 

درویشی یادآور شد: تنها ابزار تبلیغاتی مجاز که کاندیداها می‌توانند از آن استفاده کنند، تراکت‌های کاغذی، پارچه‌ای، فلزی، مقوایی در ابعاد 50*70 و تراکت زندگینامه هم به اندازه10*15 است.

 

وی بااشاره به  براساس اصل 27 قانون اساسی، برگزاری راهپیمایی هاو تجمعات تنها با مجوز وزارت کشور است و هرگونه اقدامی غیر از این خلاف قانون است، افزود: با توجه به جلساتی که با مسئولان ستادهای انتخاباتی داشتیم، در محلاتی که شهرداری مشخص می کند، در آنجا باید بنرهای نصب شود و در غیر این صورت در صورت مشاهده آن را امحا خواهیم کرد.
انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal