نمایش 1 - 10 از 162
یادداشت/
یک نویسنده در کانال تلگرامی خود به نام اسدآباد در دفاع مقدس به نقش این شهرستان در مرداد ماه‌ سالهای از 60 تا 67 دوران دفاع مقدس پرداخته است.
یادداشت/
نویسنده کتاب‌های دفاع مقدس با دیدن عکسی از جانباز رشید اسدآباد به نام خداداد رجبی در دلنواشته ای برای این جانباز نوشت:
استاد علوم سیاسی دانشگاه بوعلی نوشت:
علوم انسانی برآیند باور ها واعتقادات انسانها است. اگر انسانها تابع مکاتب مختلف اند طبیعی ای ست که رفتار متفاوتی خواهند داشت. پس چه اشکال دارد آموزش های آنان نیز باهم تفاوت داشته باشد.
یادداشت/ عبد‌الله گنجی
جناب روحانی این شما بودید که ثابت کردید اعتماد به آمریکا بی‌فایده است، شما مجری اثبات بدبینی رهبری شدید و خود شما هم مانند دیگر مرددین قانع شدید که دادن امتیاز به معنی گرفتن امتیاز نیست.
یادداشت/
شهرستان اسدآباد دارای سینما شد. خبر فوق خبر تازه‌ای نیست و ارزش خبری آن به 2 سال پیش برمی‌گردد.
پنجشنبه تاریخی/
دیروز ۲۹ تیرماه تاریخی بود که به پنجشنبه نشسته بود؛ پنجشنبه‌ای که حسابی استقامت گرفته و عطر و بوی شهادت و شهید در آن استشمام می‌شد چراکه همراه با شهادت ششمین اختر تابناک بشریت امام جعفر صادق(ع)، سالگرد ۵ تن از فرشته‌های نوجوان قله شنام و ۳۱ شهید مسجد فاطمه زهرا(س) و چهلم مردی از شهدای ترور بود.
احمد کاظمی:
یک نویسنده می‌گوید: با تلاوت سوره «شرح» در مواجه با مشکلات با اطمینان خاص موج‌های مثبت آن را در دل‌وجان خود جای دهید.
یادداشت/حسن‌ رحیمی‌روشن
عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی سینا گفت: مرگ نابغه ریاضی ایرانی تأسف‌بار است اما تأسف‌بارتر از آن این است که دو سال پیش در چنین روزهایی حاصل کار نوابغ و دانشمندانمان در صنعت هسته‌ای را با دست خود ویران کردیم.
یادداشــت/
حوزه‌ی فرهنگ در جامعه‌ حلقه‌ی گمشده زنجیره است که اگر کمی خلاقیت در اجرای برنامه‌ها به خرج داده شود، قطع به‌یقین شاهد شهری با مردمان شاد خواهیم داشت و نمونه‌ای این برنامه‌ها را در روزهای گذشته شاهد بودیم.
یادداشت/
بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) منتقل شد؛ این خبری بود که در اولین روزهای تابستان گرم امسال دهان به دهان چرخید و سیستم درمانی اسدآباد را در شوک فروبرد.

صفحه‌ها