نمایش 1 - 10 از 364
در پی درج یادداشتی در خصوص هیدرگراف تراز آب زیرزمینی از طریق حضور نمایندگان کشاورزان و سمن ها به هنگام داده برداری مدیرعامل آب منطقه ای استان خراسان رضوی واکنش نشان داد.
سلام بر چشمه هميشه زلال تاريخ، چشمه اي كه از اشك زلال تر و از آيينه شفاف تر است.
به بهانه روز خبرنگار
خبرنگار از جمله معدود افرادی است که خود به خدمت مشکلات می‌رسد و نمی‌گذارد مشکلات به خدمت او برسند.
سخن سردبیر/
خبرنگار نامش باخودش است، باید خوی مطالبه گری داشته باشد که اگر این چنین نباشد و گره از مشکلی باز نکند، دیگر خبرنگار نیست!
یادداشتی در آستانه روز خبرنگار؛
مهمترین آسیب قشر خبرنگار می تواند "بله قربانگو" بودن در مقابل مسؤلان باشد که واقعیتها را برخلاف آنچه که هست وانمود کرده و موجب بالا رفتن فساد در جامعه خواهد شد.
عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی در کانال خود نوشت: ترامپ باید بداند روند شکست ایران هم در جنگ و هم در مذاکره به اتمام رسیده است.
عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی سینا در کانال خود نوشت: بهتر است موضوع برخورد پلیس با حامد زمانی قبل از اینکه ضد انقلاب موضوع را مصادره به مطلوب کند هرچه زود تر روشن شود.
با حذف صفر از پول؛
عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی سینا در کانال خود نوشت: گویا قرار است قانون با ذهن مردم هماهنگ شود وعملا همان تومان که مردم بکار می برند واحد پول ملی می شود.
شکایات دنباله دار از بیمارستان قائم(عج) اسدآباد:
در بخش اورژانس بیمارستان قائم(عج) اسدآباد پزشک خانمی به جای اینکه دردی از مردم دوا کنند، با رفتار نامساعد خود نمک به زخم می پاشد.
تابستان در راه است، هرسال با شروع فصل گرما شاهد تحولی بزرگ در پوشش بانوان همدانی هستیم، شال های خنک، روسری های نازک، مانتوهای خنکی و شلوار های نازک و ساپورت بله ساپورت همان شلوار نازک و چسبان که امروز پوشیدن آن در بین دختران و حتی بانوان متاهل بسیار رایج شده است.

صفحه‌ها