نمایش 1 - 10 از 347
مدیرعامل تشکل حامی کشاورز اسدآباد هشدار داد
مدیرعامل تشکل حامی کشاورز اسدآباد نوشت: دشت ممنوعه بحرانی اسدآباد مناسب کشت محصول پر آب بر همچون چغندرقند نیست.
شعر/
به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی ره بهرام طاهر یکی از شاعران پیشکسوت اسدآبادی شعری را در چند بیت سروده است.
خدایا دعایم را بشنو، و به زارى و خوارى و درماندگى، و توکّلم بر خویش رحم کن،
در آستانه روز جهانی قدس/
رئیس اتاق اصناف شهرستان اسدآباد در بیانیه‌ای در آستانه روز جهانی قدس اعلام کرد که قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین می‌شتابیم.
دانشگاه آزاد اسلامی اسدآباد در بیانیه ای صادر کرد
هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد بیانیه را به مناسبت روز قدس صادر کرد
کلیاتی درباره سیاست(6)
عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی سینا نوشت: در علم سیاست است که رشد و پرورش علمای علم سیاست رخ میدهد تا جهل را به دانائی تبدیل کنند.
یک نویسنده نوشت: " اگر خدا بخواهد میشود هر چند همه جهان نخواهد " و این وعده ایی حق است نصرت و پیروزی بزرگی در سوم خرداد بوقوع پیوست.
نویسنده اسدآبادی نوشت: شهید محمود شهبازی اولین سپاه همدان؛ مردی که آوازه استقامت و مقاومتش نه تنها از زبان همرزمانش در جبهه‌های جنگ بلکه اثبات مقاومت در وصیت نامه اش پیداست، چه زیبا از روحانیت سخن گفته است و آنها را خاری در جشمان دشمن دانسته است.
روز 27 اردیبهشت روزملی ارتباطات و روابط عمومی هاست . ضمن تبریک این روز به همکاران زحمت کش حوزه اطلاع رسانی در روابط عمومی سازمانها ، ادارات ، کارخانجات و... بر خود فرض می دانیم بیانات و منویات مقام معظم رهبری در حوزه روابط عمومی و انتظارات معظم له را بازخوانی نماییم .
یادداشت/حسن رحیمی روشن
عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی سینا نوشت: تحرکات اخیر آمریکا یک جنگ روانی است و برای تاثیر گذاری بر ذهن تصمیم گیران ایرانی است تا همچون برجام بدون جنگ به اهداف خود برسد اما از لحاظ نظامی جنگی در کار نخواهد بود.

صفحه‌ها