نمایش 1 - 10 از 312
با پایان ایام الله دهه فجر انقلاب و انعکاس اخبار از سوی پایگاه خبری آوای سیدجمال یکی از شهروندان پیام تشکری را ارسال کردند.
انتظاری به جا از مسئولان اسدآباد؛
نباید مصادف شدن سالروز ورود امام(ره) به میهن با روز جمعه، این روز را به فراموشی سپرد و انتظار می رود مسئولان اسدآباد با اجرای برنامه های شاد و انقلابی تداعی کننده خاطرات این روز باشند.
یادداشت/احمدکاظمی
احمد کاظمی نویسنده کتاب نوشت: متصور نیست که ایستادگی در مقابل مکر و کید دشمنان انقلاب اسلامی بدست انسان بوده است ؛ حتما دستی فراتر از دست انسان در حفظ آن نقش داشته است.
یادداشت/
این مقال در پی اثبات یا نفی هیچ‌یک از برنامه‌ها و تصمیمات حوزه فرهنگی و هنری استان همدان نیست بلکه فحوای این مطلب بر مبنای پرسش از روشمندی (متدولوژی) و فرایند تصمیم‌سازی و برنامه‌ریزی امور فرهنگی و هنری در آن است.
یادداشت/احمدکاظمی
یک نویسنده نوشت: یکی از خصیصه های انسان این است که تقصیر نتایج بد در زندگی را به گردن دیگران بیاندازد
در بیانیه بسیج دانشجویی پیام نور؛
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد اسدآباد در آستانه گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی بیانیه ای را صادر کرد.
چند نکته پیرامون اتفاقات ناخوشایند و نامتعارف و حواشی مراسم روز دانشجو و البته جوابیه ارسال شده از سوی سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسدآباد به این پایگاه خبری متذکر می شویم.
سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد در واکنش به "یادداشت/نقدی بر مراسم روز دانشجو در اسدآباد" در کانال و پایگاه خبری آوای سیدجمال، جوابیه‌ای را به دفتر این پایگاه خبری ارسال کرد.
مجمع عالی بسیج شهرستان بهار در بیانیه‌ای اعلام کرد
مجمع عالی بسیج شهرستان بهار در واکنش به صدور قطعنامه حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد تمامی ارکان نظام از طریق رأی مستقیم مردم انتخاب می‌شوند.
در بلندترین شب سال؛
عارفه مرادی نویسنده اسدآبادی به مناسبت شب یلدا یادداشتی را در زمینه نوشت.

صفحه‌ها