آخرین اخبار

20. تير 1396 - 22:43   |   کد مطلب: 29484
مجمع بسیجیان شهرستان اسدآباد طی بیانیه‌ای به مناسبت گرامیداشت هفته حجاب و عفاف بر وجود بهترین پوشش ینی چادر برای زنان و بانوان شهرستان تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار آوای سیدجمال؛ به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب مجمع بسیجیان شهرستان اسدآباد بیانیه‌ای را صادر کرد ه در ادامه آمده است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

«یا أَیُّهَا النَّبِیُّ قُلْ لازْواجِكَ وَ بَناتِكَ وَ نِساءِ الْمُؤْمِنینَ یُدْنینَ عَلَیْهِنَّ مِنْ جَلاَبِیبِهِنَّ ذلِكَ أَدْنى‏ أَنْ یُعْرَفْنَ فَلا یُؤْذَیْنَ وَ كانَ اللَّهُ غَفُوراً رَحیماً؛[احزاب/۵۹] اى پیامبر! به همسران و دخترانت و زنان مؤمنان بگو: جلبابها [روسری‌های بلند] خود را بر خویش فروافكنند، این كار براى اینكه شناخته شوند و مورد آزار قرار نگیرند بهتر است (و اگر تاکنون خطا و كوتاهى از آن‌ها سرزده توبه كنند) خداوند همواره آمرزنده رحیم است.»

 

بی‌تردید انقلاب شکوهمند اسلامی ایران،یادگار ارزشمند مادران و دخترانی است که پاک‌ترین شخصیت‌های ممکن یعنی شهدای والامقام را در دامان خود پرورده و تقدیم راه مستقیم انبیا و اولیای خداوند نمودند.

 

نقش بانوان در شکل‌گیری انقلاب اسلامی،جنگ تحمیلی و حضور در میدان‌های مختلف دفاع از حیثیت انقلاب تحت تدابیر حضرت امام رحمه‌الله علیه و زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله الامام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، نقشی بی‌بدیل و در صفحات تاریخ جزو به‌یادماندنی‌ترین اقدامات و مبارزات با طواغیت زمان بوده و سرمایه‌ای بس گران‌بها برای نسل‌های آینده بشمار می‌رود

 

حکومت چندین هزارساله پادشاهان و در زمان حکومت رضاخان قلدر هیچ حربه و زوری نتوانست چادر را از سر زن مسلمان ایرانی بردارد

 

حمله به مسجد گوهرشاد و کشتار صدها نفر از مردم بی‌گناه مشهد در تیرماه سال ۱۳۱۴ شمسی توسط رضاخان و فروغی ملعون، اوج کینه دشمنان بدخواه زن مسلمان بود که به‌جز رسوایی هیچ حاصلی برای عمّال استکبار نداشت

 

اما امروزه دشمن،با استفاده از ابزارهای پیشرفته و رسانه‌های تبلیغاتی با تکیه‌بر توانمندی‌های مالی و تکنولوژیکی و کمپانی‌های استکباری در جهت دستیابی به اهداف شوم خود قصد دارد ارزش‌ها و مقدسات مسلمین را خدشه‌دار و آن‌ها را در صراط مستقیم خود دچار شک و تردید نماید، 

 

در همین راستا یکی از حربه‌های دشمنان اسلام در عصر حاضر هدف قرار دادن مبانی دینی وایمانی مسلمانان شیعه انقلابی است در این راستا با ابزارهای گوناگون و هزینه‌های میلیاردی وارد کارشده ازجمله این ابزارها: سازمان‌های بین‌المللی (یونسکو،سند2030)، قول‌های رسانه‌ای و عوامل غرب‌گرای آن‌هاست. دشمن به‌وسیله این سه ابزار به دنبال ترویج ابتذال فرهنگی و بی‌بندوباری و کشف حجاب در ایران اسلامی است. آحاد جامعه در این وضعیت حساس بایستی ضمن آگاهی و حفظ هوشیاری لازم جلو این اقدام پلید استکبار را بگیرند.

 

بدون شک بی‌توجهی نسل جوان به مقوله عفاف و حجاب،گام برداشتن در مسیر دشمنان مسلمین بوده و علاوه بر ان عقوبت جهان آخرت را نیز به دنبال خواهد داشت. 19 تا ۲۵ تیرماه به‌عنوان هفته عفاف و حجاب فرصت مناسبی است تا نسل جوان ایران اسلامی بامطالعه ضرورت حفظ حجاب در جامعه ،قدمی آگاهانه و از روی علم در جهت ترویج هر چه‌بهتر حجاب و عفاف بردارند.

 

در این ایام  مجمع بسیجیان شهرستان اسدآباد شوراهای اقشاری بسیج خواهران بر خود فرض می‌داند از کلیه خانواده‌ها دعوت نماید تا با انتخاب بهترین پوشش، یعنی چادر برای دختران وزنان خانواده،اصالت شیعه حضرت فاطمه زهرا (س)بودن را به منصه‌ی ظهور رسانده و دشمنان دین اسلام و انقلاب اسلامی را در ترویج بی بندو باری در جامعه ناکام بگذارند.

 

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

مجمع بسیجیان شهرستان اسدآباد 

هیجدهم تیرماه ۱۳۹۶

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد