آخرین اخبار

30. آذر 1397 - 15:41   |   کد مطلب: 31762
مجمع عالی بسیج شهرستان بهار در بیانیه‌ای اعلام کرد
تمامی ارکان نظام اسلامی از طریق رأی مستقیم مردم انتخاب می‌شوند
مجمع عالی بسیج شهرستان بهار در واکنش به صدور قطعنامه حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد تمامی ارکان نظام از طریق رأی مستقیم مردم انتخاب می‌شوند.

به گزارش آوای سیدجمال،  مجمع عالی بسیج شهرستان بهار در خصوص قطعنامه ضد ایرانی حقوق بشری سازمان ملل متحد بیانیه‌ای صادر کرد. متن این بیانیه به این شرح است:

مطلع شدیم عصر روز دوشنبه قطعنامه ضد ایرانی حقوق بشری در مجمع عمومی سازمان ملل مطرح و به تصویب رسیده است. لذا نکاتی را برای آگاهی افکار عمومی و ملت عزیز و شهید‌پرور عرض می‌داریم:

سالهاست که استفاده ابزاری از حقوق بشر، قطعنامه‌های حقوق بشری و ساز و کارهای بین‌المللی از سوی برخی کشورهای غربی و رژیم اشغالگر و کودک‌کش صهیونیستی و برخی رژیم‌های مرتجع منطقه برای اعمال فشار حداکثری بر جمهوری اسلامی ایران و کند کردن آهنگ حرکت ملت عزیز ایران در مسیر رشد و تعالی به رویه‌ای عادی بدل شده است.

این قطعنامه ضد ایرانی با پرچم‌داری برخی دولت‌هایی که خود از بزرگ‌ترین ناقضان حقوق بشر هستند، بدون در نظرگرفتن واقعیات موجود در ایران و مبتنی بر نگرشی تبعیض‌آمیز، گزینشی، مغرضانه و با اهداف سیاسی تهیّه و تصویب شده است.

جمهوری اسلامی ایران در حالی آماج حملات قطعنامه‌ای مغرضانه و سیاسی قرار گرفته که رژیم‌های فاسد و جنایتکاری چون ایالات متحده آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی از هر جنایت، نسل‌کشی و اقدام غیر انسانی در حق ملت‌های مظلوم دریغ نمی‌کنند و البته مورد حمایت سازمانهای بین‌المللی نیز هستند. رژیم‌هایی که با تأمین مالی و حمایت از گروه‌های تروریستی چون داعش و جبهة‌النصره و سلفی‌ها و تکفیری‌ها دستشان به خون میلیون‌ها انسان بی‌گناه اعم از زن و کودک و پیر و جوان آلوده است. رژیم‌هایی که در طول حیات سیاسی سرتاسر جنایت و خباثت‌شان علیه ملت‌های مسلمان و مظلوم حتی یک بار طعم مردم‌سالاری و انتخابات را هم نچشیده‌اند هم‌نوا با جنایتکاران تاریخ علیه ایران عزیز قطعنامه صادر می‌کنند.

قطعنامه حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران در حالی صادر شده که در آستانه 40 سالگی طلیعه شکوهمند انقلاب اسلامی و آزادی ملت از یوغ دیکتاتوری و استکبار، تمامی ارکان نظام از طریق رأی مستقیم مردم انتخاب می‌شوند. شوراهای اسلامی شهر و روستا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس جمهور و حتی اعضای مجلس خبرگان رهبری و... با رأی مستقیم مردم انتخاب می‌شوند. تفکیک و استقلال قوا در نظام جمهوری اسلامی زیر نظر ولایت فقیه موضوعی است که هم‌زمان با جمهوریت، اسلامیت نظام را نیز توامان تضمین نموده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal