آخرین اخبار

3. دى 1397 - 9:30   |   کد مطلب: 31773
سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد در واکنش به "یادداشت/نقدی بر مراسم روز دانشجو در اسدآباد" در کانال و پایگاه خبری آوای سیدجمال، جوابیه‌ای را به دفتر این پایگاه خبری ارسال کرد.

به گزارش آوای سیدجمال، در پی انتشار یادداشتی با عنوان "یادداشت/نقدی بر مراسم روز دانشجو در اسدآباد" در پایگاه خبری آوای سیدجمال و کانال تلگرامی این پایگاه خبری با عنوان " اخبار موثق اسدآباد"، سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد جوابیه‌ای را به دفتر این پایگاه خبری ارسال کرده است که متن کامل آن از نظرتان می‌گذرد:

 

مسئول محترم پایگاه خبری آوای سیدجمال شهرستان اسدآباد

باسلام و احترام

موضوع: جوابیه

بسم‌الله الرحمن الرحیم

با سلام‌وصلوات به ارواح مطهر شهدا، امام شهدا، و شهیدانی که در بستر علم‌اندوزی و دانشجویی، جان‌برکف از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع نمودند و در مقابل ظلم و ستم‌ها ایستادند.

در ابتدا از زحمات کلیه دست‌اندرکاران مراسم جشن دانشجویی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد، مراتب قدردانی و سپاس را داریم.

با عنایت به اتفاقات محدودی که در کمتر از دو دقیقه قبل از شروع رسمی مراسم روز دانشجو در روز سه‌شنبه سیزدهم آذر ۱۳۹۷ رخ‌داد، جهت تنویر افکار عمومی و تبری از این‌گونه حرکات نامتعارف، مطالبی را به حضور همشهریان گرانقدر شهرستان اسدآباد، اعلام می‌داریم.

این مراسم ۴ ساعته که با تلاش‌های شبانه‌روزی مسئولان فرهنگی دانشکده، شورای صنفی و بسیج دانشجویی برگزار شده بود، تنها در حاشیه جلسه و با اهمال عده‌ای محدود و انگشت‌شمار از حاضرین، لحظاتی به حاشیه رانده شد که با تذکر به موقع مسئولین، این مراسم به حالت عادی برگشت و در اسرع وقت و در کمیته‌ای فوری انضباطی، با برهم زدگان نظم مراسم، برخورد مناسب و قانونی صورت گرفت.

این مراسم حاوی بخش‌های متنوع و حماسی شامل؛ پخش کلیپ‌های ارزشی از رشادت‌های غیور مردان ایران اسلامی و استکبار ستیزی، سخنرانی رئیس محترم دانشکده درخصوص ۳ شهید دانشجو در سال ۱۳۳۲ و فلسفه وجودی در روز دانشجو، سخنرانی فرماندار محترم و ارزشی شهرستان، اهدای جوایز به برترین‌های علمی، فرهنگی و ورزشی دانشجویی و جشن فارغ‌التحصیلی دانش آموختگان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد بود که انتظار می‌رود، فضای مجازی، سایت‌ها و خبرگزاری‌ها حول محور این مطالب ارزشی و فرهنگی نیز به اطلاع‌رسانی وسیع‌تر، اهتمام ورزند.

ریاست، هیئت‌رئیسه و مجموعه مدیران دانشکده بر خود واجب می‌دانند از همه دغدغه‌مندان فرهنگی شهرستان، دلسوزان و علی‌الخصوص امام جمعه معزز شهرستان اسدآباد و نماینده محترم ولی فقیه در شهرستان کمال تقدیر تشکر و امتنان را داشته باشد. بلاشک، یادآوری پدرانه ایشان در بیان مشکلات این مراسم، رهنمون راه ما بوده است.

باعث تعجب و تأسف است که برخی خبرگزاری‌های محلی و بعضی در فضای مجازی به یک‌باره همه این نکات مثبت و قوت مراسم را فراموش کرده‌اند و انتظار می‌رود، خدمات بی‌شائبه همکاران دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در حوزه‌های بهداشت و درمان که از وظایف ذاتی ما بوده و خواهد بود و از تلاش‌های شبانه‌روز همکاران در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، پیشرفت‌های این حوزه‌ها نیز در جامعه و فضای مجازی، یادآوری‌های لازم و شایسته، صورت پذیرد.

دکتر فرید یوسفی

سرپرست دانشکده

 

 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal