آخرین اخبار

7. دى 1397 - 23:41   |   کد مطلب: 31797
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد اسدآباد در آستانه گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش آوای سیدجمال، در آستانه سالروز ۹دی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیانیه ای را صادر کرد؛ در این بیانیه آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
 

بیگانه اگر بداند برای ازبین بردن وحدت مردم باقدرت نظامی توانایی کار ندارد،ازراه نفوذ اقدام نموده تا شمارا از درون بپوساند_امام خمینی(ره)

حمد سپاس بی کران خداوند متعال را که به کوری چشم دشمنان در تدارک جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی کشورمان هستیم.

انقلابی که چون بذری کاشته شد و با خون جوانان غیور و اشک زنان شیردل این سرزمین آبیاری شد.

با اینکه متاسفانه این روزها برخی از دولتمردان کشورمان درتلاشند لباس جدیدی برتن انقلاب بپوشانند، آری... دیده میشود پس از خسارت محضی به نام برجام وپایمال شدن خون شهدای هسته ای همچنان در تلاش برای به تائید رساندن  قرار دادها و معاهدات اسفناک که  تضعیف عزت نفس مردم را درپی دارد، هستند.

 با چشم پوشی و غفلت  از اینکه این ملت حماسه ساز با وجود مشکلات معیشتی فراوان، همچنان متعهد وپایبند امثال ۹ دی ۸۸ را پدید می آورند،حماسه ای عظیم که پیام فراوانی برای معاندین این نظام مقدس داشت،همانطور که حدود چند ماه قبل از آن با شرکت بیش از ۸۵درصدی مردم در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که معنای واقعی مردم سالاری است موجبات بهت و حیرت جهانیان را پدید آوردند.

این مهم بر ما محرز گردیده که دشمنان قسم خورده این ملت که در رأس آنان آمریکای جنایت کار که قبلهٔ آمال برخی از به ظاهر خیر خواهان داخلی در کشور است دست از ایجاد فتنه و تفرقه برنمیدارند.

 

این روز( ۹ دی )که رهبری آن را روز بصیرت،میثاق امت با ولایت نامیدند، برای ملت جمهوری   اسلامی ایران  نه تنها فریاد رسایی در اعتراض به دشمنان امام حسین(ع) ویزیدیان زمان بود، با وضوح روئیت گردید که موعد دفاع وحمایت از رهبر حسینی  ملت ماست.

 

ما نیزآگاهیم وبرایمان عجیب نیست افرادی در کشور به دنبال پاک کردن این واقعه هستند و آشکارا با عصبانیت از آن یاد میکنند،چرا که همانان واسطه ایجاد این رخداد برای نیل به اغراض سیاسی وجاه طلبانه خود بوده که حاضر به زدن ضربه ای این چنین بزرگ به منافع ملی کشورمان وهتک حرمت به خون شهدای عزیز بودند.

 

در پایان ما دانشجویان بسیجی پیرو خط امام سید علی خامنه ای دانشگاه پیام نور واحد اسدآباد ضمن گرامیداشت سالگرد این حماسه بزرگ وماندگار، تداوم و هرچه مستحکم تر شدن بیعت خود را با ناخدای باخدای انقلاب اسلامی اعلام می داریم و به گوش جهانیان می رسانیم این انقلاب بادرایت وحکمت بی نظیر علمدار خود و با بصیرت مردم ولایت مدار  در حال پیشرفت است تا بیرق آن  را به دست صاحب ومقتدای اصلی اش برساند.

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

بسیج دانشجویی شهید خزاعی دانشگاه پیام نور واحد اسدآباد

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal