آخرین اخبار

13. آبان 1395 - 18:59   |   کد مطلب: 33079
مسئول بسیج مداحان اسدآباد نوشت: تحقق اقتصاد مقاومتی، راهکار اصلی مبارزه با استکبار است چرا که با تحقق این امر از فرار مغزها جلوگیری شده و موجب نقش برآب شدن توطئه دشمن نسبت به تزلزل افکار جوانان می‌شود.

به گزارش آوای سیدجمال؛ مهدی اله‌کرمی پیمان در یادداشتی نوشت : آن چیزی که با شنیدن نام سیزده آبان به هر ذهنی خطور می‌کند، این است که اولاً شهادت در راه خدا کوچک و بزرگ نمی‌شناسد بلکه دل می‌خواهد و آن دل باید از اول تولد در دست خود خدا باشد که خدا خریدارش شود؛ حالا می‌خواهی سیزده‌ساله باشی یا صدساله؛

 

دشمن‌شناسی هم کوچک و بزرگ ندارد و آن سیزده‌ساله‌ای که خودش را به زیر تانک سپرد به سن بلوغ نرسیده بود اما خیلی از بزرگان رو متحیر کرد چراکه او دشمن را خوب شناخت.

او فهمید استکبار یعنی چه و یعنی کی؛ او معنی مرگ بر آمریکا را تا ابد در دل‌وجان هر آزاده‌ای حکاکی کرد  و خوشبختانه مردم بیداردل ما در برابر کوردلی بسیاری از خواص؛ این روز را به خیابان‌ها می‌ریزند که بفهمانند به همه ابرقدرت‌ها که دشمن اگر ببخشد کاخ سفید خود را  یک تار موی رهبر به او نمی‌فروشیم

 

و وظیفه ما در برابر استکبار باید اول استکبار را بشناسیم؛ باید چشم و گوشمان را بازکنیم؛ چراکه استکبار همه‌چیز را برای خود می‌خواهد و عقب‌ماندگی را برای دیگران؛

 

استکبار حتی به نوامیس ملت‌ها هم‌دست درازی می‌کند؛ حتی برای رسیدن به اهدافش دست به هر جنایتی میزند از ترور گرفته تا به انزوا کشاندن ملت‌ها؛ وقتی‌که استکبار را بشناسیم مسلماً می‌فهمیم که باید در برابرش بایستیم.

 

حتماً هم این ایستادگی نباید با جنگ تن‌به‌تن در جبهه‌ها باشد بلکه با خودسازی و آینده‌نگری و گوش به فرمان‌ها رهبری می‌توان مشتی زد بر دهان استکبار؛

 

به نظر می‌رسد حتی اگر این برجام به نتیجه هم می‌رسید ما شعارمان همان مرگ بر آمریکا می‌ماند چه برسد به الآن که بدعهدی و نامردی آن مستکبرین آب سردی بود بر پیکره خانواده‌های شهدای عزیز هسته‌ای.

 

ما باید این شعار را پررنگ‌تر و با مشت‌های گره‌کرده‌تر سر دهیم؛  و به آن آمریکایی را می‌گوییم که جنایت‌های زیادی را در حق ملت ما کرده.

 

حالا چون آقایانی با آن‌ها دست داده‌اند آن‌هم بنابر سیاست‌های خارجی؛ ما باید فراموش کنیم؟؟؟

 

هیهات من الذلة؛ دشمن از این اتحاد ما واهمه دارد؛ وقتی شانه به شانه هموطنانمان با مشت‌های گره کرده شعار مرگ بر آمریکا را سر می‌دهیم پیکره کاخ سفید و دولت مستکبر آمریکا و صهیونیست به لرزه درمی‌آید.

 

آن‌ها می‌فهمند که ایران فقط متعلق به چند نفر نیست بلکه ایران هفتاد میلیون پابه‌رکاب ولایت دارد که گوش به فرمان‌ها رهبرشان‌اند.

 

اگر تاکنون رخنه‌ای به این نظام وارد نکرده اندباوجود آن‌همه قدرت؛علتش فقط مدیریت رهبر و مشت‌های آهنین مردم با ذکر شعار مرگ بر آمریکا بوده است.

 

نگاه رهبری استکبارستیزی است و وظیفه ما همان است که رهبرمان می‌خواهد ما هم استکبارستیزیم؛ البته به شعار نیست عمل می‌خواهد؛

 

اجرای اقتصاد مقاومتی‌ که دغدغه رهبر است، راهکار اصلی مبارزه با استکبار است؛ پرورش نخبگان و حمایت از آنان برای جلوگیری از فرار مغزها.

 

استفاده از جوانان خوب و دارای تعصب به‌نظام و رهبری در کارهای دولتی و حمایت قاطعانه از دانشمندان عزیزمان این‌ها می‌تواند مانع نفوذ استکبار شود چه‌بسا به ترور خیلی از عزیزان می‌انجامد؛ ما باید درصحنه باشیم، تا زمانی که درصحنه‌ایم دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند؛

 

یادداشتی از: مهدی اله‌کرمی پیمان

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما

پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal
نقشه ماهواره ای اسدآباد