آخرین اخبار

5. دى 1395 - 8:05   |   کد مطلب: 33707
یک نویسنده اسدآبادی که انقلاب را همچون درخت تنومند می‌داند، نوشت: فتنه‌های دشمن در به‌مثابه باد پنکه‌ای است که نمی‌تواند این درخت پربار و تنومند را تکان دهد.

به گزارش آوای سیدجمال، فاطمه بگزاده در یادداشتی نوشت: هنوز از ذهن ایران و ایرانی فراموش نشده، روزی که پارچه‌های سیاه عزاداری سرور و سالار شهیدان به پایین کشیده شد؛ روزی مسجد که حکم خانه خدا را دارد، مورد اهانت و بی‌حرمتی قرار گرفت.

 

 روزی که عده‌ای بی‌گناه موردحمله و ضرب و شتم قرار گرفتند، روزی که عده‌ای نشان دادند دست‌پرورده دشمن‌اند و به خیابان‌ها ریختند؛

 

 شعارهای دادند که لیاقت خودشان را داشت و خواستند با ایجاد سروصدا خدشه به دل مردم بیندازند اما انگار فراموش کرده بودند، اینجا ایران است؛ سرزمینی که ریشه‌اش با خون جهان‌آرا، باکری، حسن باقری‌ها و خیلی‌های دیگر آبیاری شده.

 

اینجا ایران است؛ سرزمینی که در ۸ سال جنگ تحمیلی حمایت‌کننده‌ای نداشت سرزمینی که به قول امام راحل سیم‌خاردارش را وارد می‌کرد اما توانست بر دشمن پیروز شود.

 

اینجا ایران است، سرزمینی که جوان و نوجوان‌هایش دلی دارند، به وسعت اربابشان عباس(ع)؛

 

اینجا ایران است؛ سرزمینی که هنوز خاکش شهیدپرور است، جوان‌های دارد که برای دفاع از حرم از دل‌وجان مایع می‌گذارند؛

 

 اینجا ایران است، سرزمینی که انقلابش ۳۸ سال پیش جوانه زد و اکنون درختی شده تنومند درختی که سخت‌ترین طوفان هم نمی‌تواند، تکانش دهد؛ این فتنه‌ها که باد پنکه هم نیستند.

 

دشمن حواست باشد، اینجا ایران است؛ سرزمین عشق و امید و ایمان دشمن برای نابودی‌ات ۲ تا بمب کافی است یکی سربند یا زهرا(س) یکی فرمان سید علی.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal