آخرین اخبار

8. دى 1395 - 12:53   |   کد مطلب: 33865
به مناسبت سالروز 9 دی مجمع بسیج شهرستان اسدآباد بیاینه ای را صادر کرد؛

به گزارش آوای سیدجمال؛ مجمع بسیج شهرستان اسدآباد به مناسبت سالروز حماسه غرورآفرین ملت ایران در 9 دی، بیانیه را صادر کرد که در این بیانیه آمده است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وقاتلوهم حتی لا تکون فتنه و یکون الدین لله فان انتهوا فلا عدوان الا علی الظالمین(بقره آیه 193)

وبا کافران جهادکنید تا فتنه و فساد از روی زمین برطرف شود و همه را آئین دین خدا باشد و اگر از فتنه و جنگ دست کشیدند ستم جز بر ستمکاران روانیست.

بار دیگر نهم دیماه یادآور حماسه فراموش نشدنی سال 1388 فرا رسید و امت اسلامی را که در خلق آن حماسه جاوید از سویدای جان لبیک یا حسین سردادند به جوش و خروش آورد.

استکبار جهانی با اغفال عوامل ساده لوح و پیاده نظام معاند داخلی با استفاده از ترفندهای پوچ تبلیغاتی می رفت تا عقده های دیرینه خود را باطنین ندای حق طلبانه امت اسلام و امام امت و رهبر حکیم انقلاب در مبارزه بی امان و نفس گیرضد امریکایی شان بگشاید.امریکای جنایتکار همان افعی زخم خورده ای است که اگر فرصت را مغتنم بشمارد نه سران فتنه را به دانه ارزنی می خرد و نه آن کدخدای مؤدبی است که براحتی راضی به دستبوسی برخی از مسئولین بی تدبیر وخوش خیال ایران اسلامی شود. استکبار تا هست استکبار است و هیچ سنخیتی با حق و حق طلبی و  عدالت و انسانیت ندارد.

آنهایی که داعیه پیروی از امام خمینی کبیر رحمه الله علیه، بنیانگذار جمهوری  اسلامی را دارند اگر راستگو هستند که پیرو امامند کافیست به عهد خود وفاکرده و بیانات آن حکیم فقید را در رابطه با امریکای خونخوار مرور نمایند.

آنهایی که خودرا پیرو امام می نامند بدانند که آن بزرگ مرد انقلاب اسلامی فرمود(پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به این مملکت آسیبی نرسد)

آنهایی که خودرا پیرو امام می دانند چگونه خون هزاران شهید را که در راه مبارزه با استکبار و اعتلای نظام اسلامی بر زمین ریخته شده است پایمال نموده و خودرا در دامن شیطان بزرگ می اندازند

آنهایی که خودرا مرید امام می دانند چگونه با گذشت 7 سال هنوز بر طبل لجاجت می کوبند و علی رغم تمامی رافت و عطوفتی که در حقشان اعمال شده است هیچ نشانه ای از ایمان و تقوی و جوانمردی و اخلاق اسلامی در کلامشان دیده نمی شود. مگر غیر این است که در این دنیای پر از ظلم و طاغوت این جمهوری اسلامی ایران است که پرچم عدالت خواهی را به نمایندگی از امت اسلام بدست گرفته وبا بیان و معرفی اسلام ناب محمدی  حکومت های مستکبر جهان را به چالش کشیده است؟

مگر بجز این است که اساس انقلاب اسلامی بر استکبار ستیزی و یاری مسلمانان و ملتهای تحت ستم بنا شده است.؟

مگر بجز این است که فتنه گران و ایادی ناسپاسشان بر سر سفره انقلاب و از ریزه خواران شهدای این ملتند؟

اینک در این روز با عظمت یکبار دیگر بسیجیان جان برکف شهرستان اسدآباد به رسم ارج نهادن به حرکت انقلابی و دشمن شکن مردم ایران در نهم دیماه سال 1388 با حضور پرصلابت خود در مصلای نماز جمعه با آرمانهای مقدس جمهوری اسلامی تجدید پیمان نموده و تا آخرین نفس تحت فرمان ولایت مطلقه فقیه، زعیم عالیقدر،رهبر شیعیان جهان حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای عزیز پای ارزشهای انقلاب اسلامی جانفشانی خواهند نمود.

دیدار ما ساعت 10 صبح مسجد جامع شهرستان اسدآباد

مجمع بسیجیان شهرستان اسدآباد بمناسبت سالروز 9 دیماه 1388

 

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal