آخرین اخبار

17. مهر 1396 - 19:04   |   کد مطلب: 30684
به مناسبت هفته ناجا از خانواده شهدای نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد سرکشی شد.

به گزارش خبرنگار آوای سیدجمال؛ به مناسبت هفته ناجا فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد به همراه جمعی از نیروهای این ارگان، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و دو تن از خبرنگاران این شهرستان دیداری با چند تن از خانواده‌های شهدای نیروی انتظامی شهرستان داشتند. 

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد در این دیدارها، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی، اظهار کرد: اگر نبود رشادتها و جانفشانی این نیروها امروز امنیت و آرامش در سطح جامعه اسلامی حاکم نبود.

 

سرهنگ اسماعیل جمشیدی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در زمینه نیروی انتظامی که این نیروها مظلوم هستند،  تصریح کرد: نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد در دوران دفاع مقدس 15 شهید تقدیم انقلاب کرده است.

 

وی از رئیس بنید شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی خواست که تمثال مبارک شهدای نیروی انتظامی به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنان تهیه و در اختیار نیروی انتظامی قرار دهد تا در یکی از چهارراه‌ها و یا خیابان‌های اصلی نصب شود.

 

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد اذعان داشت: سالن ورزشی هم در نیروی انتظامی احداث شده که به نام شهدای نیروی انتظامی نامگذاری خواهد شد و این تنها کاری است که می‌توان برای شهدا کرد.

 

در این هفته از خانواده شهیدان غفار جانمحمدی در روستای دهگلان، شهید امید علیخانی از شهر اسدآباد و وحید صفری شهید ارتش در روستای دهگلان سرکشی شد.

 

دیدگاه شما

پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
نقشه ماهواره ای اسدآباد