آخرین اخبار

5. آذر 1396 - 11:36   |   کد مطلب: 31360
امام جمعه اسدآباد بسیج را مدرسه عشق خواند و گفت: حضور بسیجیان در نمازهای جمعه و برنامه های مساجد باید محور و اولویت کار بسیج قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار آوای سیدجمال؛ به مناسبت 5 آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، بسیجیان شهرستان اسدآباد در حماسه بزرگ و باشکوه مقاومت در مسجد جامع این شهر شرکت کردند. 

 

در این همایش بعداز سرود دانش آموزان با موضوع مدافعان، فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد به اجرای طرح های مختلف در زمینه اشتغالزایی و توسعه ای توسط بسیح خبر داد و گفت: امسال 250 میلیون تومان در ایجاد کارگاههای خشک کنی میوه  تسهیلات اقتصاد مقاومتی پرداخت شد.

 

سرهنگ حسن مرادی یکی از رویکرد بسیج را درمقابله با آسیب های اجتماعی خواند و گفت: برنامه های مختلفی در طول سال در این زمینه روشنگری در حال اجراست. 

 

 امام جمعه اسدآباد هم بسیج را کانون گرم نظام و مدرسه عشق خواند و گفت: این حصاری است که وقتی عردی در آن وارد میشود، در برابر آسیبهای اجتماعی در امامان خواهد بود. 

 

حجت الاسلام سید موسی حسینی مجد با اشاره به فعالیت بسیج در حوزه اقتصاد مقاومتی از بسیجیان خواست باحضورشان در مساجد و نماز جمعه جامعه عمل به تفکرات بسیجی بپوشانند.

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد